Deel deze pagina

Jeugdverenigingen

Chirojongens Londerzeel
Jan Rommel - 0479 01 57 02
Lander Van Keer - 0470 30 91 84
jongens@chirolonderzeel.be 

Chiromeisjes Londerzeel
Karlien Heyvaert - 0470 26 24 42
Yasmiene El Bouchtili - 0476 44 29 84
meisjeschirolonderzeel0204@gmail.com

Scouts Londerzeel
Hannah Seghers - hannah.seghers78@gmail.com 
Ruben Geeroms - 0496 61 73 89 - ruben.geeeroms@student.kuleuven.be 
Rik Van Erp – 0470 56 03 85 – rikvanerp10@gmail.com 
scoute.londerzeel@gmail.com 
info@scoutslonderzeel.be 

PJV Londerzeel
Michaël Troost - 0485 56 93 92
troostmichael@gmail.com

Jeugdhuis Onder De Toren
Matthias Van Aken - 0471 12 47 13
bestuur@jhodt.be

Jeugdhuis Heidestip
Jannes Ilegems – 0470 58 84 42 
Wouter De Wachter – 0475 37 39 28
jeugdhuisheidestip@gmail.com

KAJ D'Aa
Lindsey Piessens – 0479 01 66 57
Tessa Van Puyvelde – 0470 30 60 38
kern@kajdaa.be

Chiro Malegijs (Londerzeel Sint-Jozef)
Stef Van Droogenbroeck – 0492 94 62 17 - van.droogenbroeck.stef@gmail.com
Caro April – 0487 51 57 19 – caro.april@hotmail.com 
hoofdleidingmalegijs@gmail.com

Chirojongens Steenhuffel
Jelle Schelkens - 0470 51 63 72 - jelleschelkens@hotmail.com
Floris Vertonghen - 0479 010 68 41 - vertonghenf@gmail.com
chiroklaas@hotmail.com

Chiromeisjes Klaas Steenhuffel
Fien Vertonghen - 0470 57 20 06 - Fienvertonghen@hotmail.com 
Buys Frauke – 0471 92 75 48 - buysfrauke@gmail.com
chiromeisjesklaas@outlook.com

Chiro Malderen
Marlisse Commers - 0474 29 25 46 - marlissecommers98@gmail.com
Simon Van Steen - 0497 61 53 56 - simonvansteen@hotmail.com
chiromalderen1954@gmail.com

KAJ-meisjes Malderen
Dorien De Smedt – 0471 23 68 99 - dorien.desmedt3@gmail.com
Julie Van Doorslaer – 0472 25 30 29 - julie.van.doorslaer12@gmail.com

Toevoeging of correctie gegevens

Staat jouw vereniging hier niet tussen of zijn de contactgegevens foutief? Geef dan de correcte gegevens door via het e-loket.

Voor de publicatie van nieuwe contactgegevens moet de persoon in kwestie zelf de gegevens bezorgen.